Müşterilerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için için bazı gizlilik hakları tanıdık. Müşterilerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1- Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerinde ki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

2- Bize verdiğiniz sipariş, teslimat bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir veya sadece E-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz.

3- Sipariş formunu doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

4- Sipariş vererek girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

5- Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır. https:// uzantılı tamamen güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamıza yönlendiriliyorsunuz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız şirketimiz tarafımızdan teminat altına alınmıştır.